Smyk
Smyk

Centrum Handlowe Klif Gdynia i Smyk mając na uwadze spójny koncept tenant mixu uzgodniły zmianę lokalizacji sklepu. Nowy Smyk o powierzchni 518 mkw. przeniesiony został na parter, a wnętrze sklepu zyskało nowy wygląd.

Od 4 września najmłodsi klienci Klifu Gdynia mogą korzystać z nowego salonu Smyk. Sklep nie tylko jest zlokalizowany w nowym miejscu, ale oferuje też zupełnie nową aranżację przestrzeni. Bardziej przestronne alejki i czytelny podział asortymentu zwiększają komfort zakupów. Na blisko 520 mkw.kupujący znajdą pełną ofertę SMYKa: odzież, zabawki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci.

– Gdyński Klif to przede wszystkim synonim doskonałego wyboru marek modowych. Staramy się zapewniać naszym wymagającym klientom komplementarną ofertę w różnych segmentach handlowych. SMYK jest dominującą marką dziecięcą, oferującą szeroki wybór i różnorodny asortyment zabawek i ubrań Cool Club. Obecny od 35 lat na rynku stanowi idealne uzupełnienie portfolio marek kierowanych do odwiedzających nas rodziców z dziećmi. – komentuje Agnieszka Sawicka, Associate Director z firmy AEW Europe, reprezentującej właściciela marki Klif.

Klif Centrum Handlowe powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce.

Od ponad 18 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci trójmiejskiego Klifu cenią komfort robienia zakupów w kameralnej atmosferze. Klif postrzegany jest jako wyznacznik dobrego stylu oraz źródło inspiracji i informacji o nowościach w świecie mody.

Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Bizuu, Bohoboco, Brunello Cucinelli i H.I.G.H (Charme), C.K. Jeans, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Marciano Guess, Max Mara, Patrizia Pepe, Pennyblack, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy HilfigerTailored i Versace (MM Fashion). Obecne są również znane i lubiane sieciowe marki odzieżowe: H&M, Zara, Zara Kids, Reserved oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy Alma oraz placówka mBanku.