Cityfit
Cityfit

CityFit otworzy kolejny lokal w Polsce. Tym razem nisko kosztowa sieć klubów fitness zawita do Gdańska.

Jak już informowaliśmy, CityFit rozpoczął działalność rok temu w Rzeszowie otwierając pierwszy klub w centrum handlowym. Obecnie w sieci działają dwa kluby w Warszawie oraz jeden w Lublinie. Wkrótce otwarte zostaną również kluby w Wałbrzychu, Bielsko-Białej i w Katowicach.

3 września 2015 roku podpisana została także nowa umowa najmu na lokal CityFit w Gdańsku. – Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizowaniu strategii rozwoju CityFit. Nasze kluby zlokalizowane są w dogodnych punktach dla mieszkańców, otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasze miesięczne opłaty członkowskie są prawdopodobnie najniższe w Polsce. Otwarcie nowego klubu w Gdańsku to ogromny krok na przód – Mówi Richard Keen, prezes zarządu CityFit.

– Sukces, jaki odnieśliśmy w pozostałych miastach mobilizuje nas do dalszego działania. Mamy nadzieję, że gdańscy klubowicze pokochają CityFit i wkrótce będziemy mogli szukać kolejnej lokalizacji w Trójmieście.

Gdański klub będzie miał powierzchnię ponad 2200 metrów kwadratowych i podobnie jak lokal w Warszawie będzie zajmował dwa poziomy – 1 i 2 piętro.

– Otwarcie klubu CityFit planowane jest na przyszły rok, 2016. Chcemy by nasz klub był najnowocześniejszym lokalem tego typu w Gdańsku. Naszym celem było też rozszerzenie oferty usługowej i rozrywkowej w Trójmieście – dodaje Piotr Szczepanek, Marketing Manager sieci klubów CityFit.

CityFit to klub dla osób, które rozpoczynają przygodę z fitnessem. Brak umów i długoterminowych zobowiązań, przystępna cena z dożywotnią gwarancją jej wysokości dla lojalnych klubowiczów, możliwość zawieszenia członkostwa, nowoczesny sprzęt z najwyższej półki, dostępność 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i dogodna lokalizacja klubów to cechy, które czynią ofertę City Fit unikalną na polskim rynku.