Renthoff Express
Renthoff Express

Sieć pralni Renthoff Express świadcząca usługi czyszczenia chemicznego odzieży oraz prania wodnego powiększy się o kolejne lokalizacje.

W ostatnim czasie została podpisana umowa dla nowej pralni w Mielcu w Galerii Aviator. Przedstawiciele sieci bardzo pozytywnie oceniają ten projekt, tym bardziej, że znają potencjał miasta. Renthoff obsługuje już w tej strefie ekonomicznej dużych partnerów przemysłowych.

– Kolejne otwarcia pralni Renthoff Express są planowane na grudzień bieżącego roku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Daniel Chudy, prezes zarządu Renthoff Express.

Sieć Renthoff Express, jak dowiedziała się redakcja Retailnet będzie rozwijana szczególnie w dużych miastach na terenie całego kraju. Optymalna powierzchnia lokalu przeznaczonego na pralnię to około 60 mkw. W planach spółki jest ekspansja w centrach handlowych w miastach z dużym potencjałem handlowym.

– Interesują nas tylko centra handlowe, również powierzchnie wynajmowana w trakcie rekomercjalizacji obiektu oraz przejęcia po innych operatorach – podkreśla Daniel Chudy.
Renthoff Express posiada obecnie punkty usługowe w 9 miastach w Polsce. Wszystkie placówki znajdują się w centrach i galeriach handlowych. Poza usługą czyszczenia odzieży Renthoff oferuje także szybkie poprawki krawieckie.

Przedstawiciele sieci będą obecni na jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015.