Galeria Malta
Galeria Malta

Wysoka jakość oraz interesujący design to znaki rozpoznawcze marki Tudors. Klasyczne męskie koszule i damskie bluzki można kupić od sierpnia w salonie znajdującym się w poznańskiej Galerii Malta.

Salon Tudors znajduje się na poziomie 0 galerii i zajmuje powierzchnię 36 mkw. – Posiadanie salonu w naszym centrum to gwarancja sukcesu, która sprzyja budowaniu nie tylko nowych, ale przede wszystkim długofalowych relacji z najemcami – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

W swojej działalności Tudors bazuje na wartościach takich jak doświadczenie, jakość, moda i wyjątkowa dbałość o detale, co widoczne jest w każdym produkcie. Poza doskonałym asortymentem marka oferuje pomoc w doborze koszul.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość.

W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.

Neinver zaprezentuje swoje projekty przy stoisku 5.8 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015.