GaleriaLeszno
Galeria Leszno

We wrześniu 2015 roku do grona najemców Galerii Leszno dołączy sklep znanej polskiej marki odzieżowej Wólczanka.

Sklep Wólczanki, o powierzchni 30,6 mkw., zostanie zlokalizowany na poziomie 1 galerii, w pobliżu strefy restauracyjnej.

Wólczanka to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich marek, specjalizująca się w projektowaniu i szyciu koszul. W swoich kolekcjach posiada zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy.

– Obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie naszych klientów na sklepy z odzieżą elegancką, casualową i biznesową. Z taką propozycją wychodzi Wólczanka, marka, której wysokiej jakości koszule, znane są od lat polskim konsumentom. Mamy nadzieję, że nowy sklep Wólczanki, z ofertą koszul dla kobiet i mężczyzn, krawatów oraz swetrów, spotka się z przychylnym nastawieniem naszych klientów. Serdecznie zapraszamy – mówi Kamila Kiersikowska, dyrektor Galerii Leszno.

Galeria Leszno to największe w regionie centrum handlowe. Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany jest w południowej części miasta przy drodze krajowej S5 Wrocław-Poznań. Galeria posiada dogodną lokalizację oraz bezpłatny parking naziemny. Jest to przykład wielofunkcyjnego centrum łączącego sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz rozrywkę. W ofercie handlowej Galerii Leszno znajduje się 100 lokali w tym supermarket Intermarche, market budowlany Praktiker, Media expert oraz znane marki modowe takie jak: H&M, Sinsay, Mohito, Reserved, CCC. Ponadto Galeria posiada szeroki wybór restauracji i kawiarni. To również centrum rozrywki, w Galerii mieści się fitness club Sporting, plac zabaw dla dzieci oraz 4 salowe kino Cinema 3D.
Za zarządzanie i komercjalizację Galerii Leszno odpowiada firma Multi Poland, jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji.

Multi Poland jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stosiku 3.1