Sklep Media Expert, Terg SA
Sklep Media Expert, Terg SA

Przedstawiciele sieci elektromarketów Mediaexpert należących do spółki Terg SA będą uczestnikami jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015.

W planach spółki jest pozyskiwanie nowych lokalizacji i zapoznanie się z nowymi inwestycjami na polskim rynku.

– Podobnie jak w latach poprzednich bierzemy czynny udział w targach Shopping Center Forum, gdzie sieć Mediaexpert reprezentowana jest przez spółkę Terg SA. Ze względu na dynamiczny rozwój (ponad 80 nowych elektromarketów w roku 2015), wciąż poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji pod nowe sklepy. Płaszczyzna targów SCF umożliwia zapoznanie się z nowymi inwestycjami jak również ich wstępną ocenę tak by móc zaistnieć w najlepszych realizowanych obecnie projektach – mówi dla Retailnet Karol Bielecki, dyrektor Działu Ekspansji sieci Mediaexpert.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferta firmy to najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Aktualnie sieć tworzy ponad 360 elektromarketów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędzie się w dniach 16-17 września w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXII. W Forum potwierdziło już udział blisko 300 przedstawicieli sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych.