Sukcesja
Sukcesja

MakoLab – łódzka spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu – przygotowała nową witrynę oraz jej wersję mobilną dla Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja. Strona internetowa działa na komputerach, tabletach oraz telefonach.

W związku ze zbliżającym się uroczystym otwarciem Sukcesji, które odbędzie się już za 15 dni, swoją premierę ma nowa witryna centrum – www.sukcesja.eu.

– Nowa strona Sukcesji stworzona przez MakoLab jest w pełni spójna z jej hasłem „Nie musisz wybierać”. Dotyczy to zarówno szaty graficznej, nawiązującej do wielu możliwości zapewnianych klientom przez centrum, jak i wygodnego użytkowania strony na wszystkich urządzeniach – komputerach, smartfonach i tabletach (technologia RWD). Nie zabrakło także rozwiązań interaktywnych, takich jak na przykład opcja nawigacji klienta z miejsca, w którym aktualnie przebywa, do Sukcesji. Zadbaliśmy też o to, by nie zarzucić użytkowników nadmierną ilością tekstu – interfejs bazuje na prostych, czytelnych i eleganckich ikonach. Wszystkie te czynniki umożliwiają gościom Sukcesji szybkie zaznajomienie się z bogatą ofertą najemców obecnych w centrum oraz łatwy dostęp do najważniejszych informacji – mówi Jacek Gutowski, Dyrektor Web Media w MakoLab SA.

– Nowa strona internetowa jest dopełnieniem nowoczesnego centrum handlowego, jakim jest Sukcesja i mamy nadzieję, że będzie funkcjonalnym narzędziem dla naszych Klientów. Zależało nam na tym, by znalazły się na niej wszystkie niezbędne informacje od lokalizacji obiektu i godzin otwarcia, po aktualne wydarzenia, czy informacje dla najemców – mówi Rafał Lisak, Dyrektor CH-R Sukcesja z firmy CBRE – zarządcy obiektu.

Technologia RWD

Metoda realizacji serwisów i aplikacji webowych w technologii RWD gwarantuje ich atrakcyjne i poprawne działanie na wszelkich platformach dostępu do Sieci (na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i telefonach). Jest to nie tylko wyzwanie technologiczne, wymagające inteligentnego oprogramowania, ale przede wszystkim całkowitej zmiany w podejściu do wizualnego i użytkowego projektowania serwisów czy aplikacji. W przypadku rozwiązania RWD jednostką przestaje być strona Sieci Web czy okno aplikacji – punktem wyjścia staje się odpowiednie przygotowanie podstawowej jednostki informacji, która w zależności od docelowego urządzenia, może być w różny sposób przedstawiona.

CH-R Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi zostanie otwarte 25 września.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.