Salon Komputronik
Salon Komputronik

12 września w Białymstoku odbędzie się otwarcie największego agencyjnego salonu Komputronik w Polsce, mieszczącego się przy ulicy Kawaleryjskiej 4/2.

Nowy salon o powierzchni około 300 mkw. zaoferuje klientom bogaty wybór sprzętu RTV, AGD oraz IT, w tym cały asortyment dostępny w sklepie internetowym Komputronik.pl.

Otwarcie w Białymstoku to kolejny przykład przekształcenia sklepu franczyzowego w salon agencyjny, będącego częścią strategii marki. Dzięki temu sieć przejmuje pełną kontrolę nad magazynami i zatowarowaniem sklepów, gwarantując tym samym szeroki i bardziej zróżnicowany wybór produktów.

– Jest to już 62 przekształcenie naszej placówki w salon agencyjny, a do końca roku planujemy jeszcze 10. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom najbogatszą ofertę najwyższej klasy produktów, dostępną w jednym miejscu – mówi Bernard Bocian, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Detalicznej.

Nowo otwarty salon zastąpi dotychczasową lokalizację przy ulicy Wyszyńskiego 2/1. Salon w Białymstoku, podobnie jak pozostałe sklepy Komputronik, będzie przygotowany do obsługi Tax Free z pełnym zwrotem VAT.

Spółka ostatnio otworzyła również sklep agencyjny w Dzierżoniowie w województwie dolnośląskim, a także w punkt o powierzchni 100 mkw. w Wejherowie przy ulicy Sienkiewicza.
Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH