Galeria Kazimierz z bezpłatną siecią Wi-Fi

Galeria Kazimierz w Krakowie uruchomiła dla swoich klientów usługę bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi. Obecnie bezprzewodowy internet  dostępny jest w strefie food court, a wkrótce uruchomiony zostanie również w kluczowych miejscach w galerii, m.in. w sklepach, na parkingu, w części zabytkowej oraz na terenach zielonych.

Jeszcze w pierwszym kwartale br. sieć będzie dostępna w przestrzeni całego obiektu. Większość komunikacji mobilnej w Polsce odbywa się za pomocą Wi-Fi. Co raz większa liczba konsumentów wkracza do segmentu tzw. „smart shopping”, poszukując w trakcie zakupów wartości dodanych w postaci dostępu do Internetu, promocji i personalizowanych komunikatów.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadzamy do naszego obiektu kolejną funkcjonalność – komentuje Paweł Kotlarski, dyrektor Galerii Kazimierz.

– W dzisiejszych czasach klienci oczekują dostępu do Internetu w każdym miejscu, także w przestrzeni centrum handlowego. W trakcie zakupów klienci co raz częściej i chętniej sprawdzają oraz porównują oferty i na tej podstawie podejmują decyzje zakupowe – podkreśla Paweł Kotlarski.

Internet w Galerii Kazimierz jest całkowicie bezpłatny dla odwiedzających i dostępny w strefie restauracyjnej, która w swojej nowej osłonie, jest również miejscem odpowiednim do wypoczynku i relaksu. Już wkrótce sieć światłowodowa pokryje swym zasięgiem całe centrum.

Bezprzewodowe Wi-Fi to także doskonała forma komunikacji oraz dotarcia do klienta. Aplikacje wspierające ułatwiają tworzenie efektywnych kampanii marketingowych.

– Planujemy w najbliższym czasie rozwinąć naszą siec o szereg dodatkowych funkcjonalności takich jak kupony, konkursy i loterie, tablicę ogłoszeń i wiele innych, które z pewnością zostaną docenione przez klientów Galerii Kazimierz – zapowiada Kotlarski.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku. Centrum handlowe zlokalizowane jest w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, liczne punkty usługowe i gastronomiczne oraz multipleks z 10 salami kinowymi. Prestiżowymi najemcami są m.in. Cinema City, Alma, Empik, Zara, H&M, czy Pure. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. Jest to pierwsza oraz jedna z czołowych inwestycji IRE w Polsce. Koncepcję zmian dla Galerii Kazimierz przygotowała londyńska pracownia architektoniczna Haskoll, która specjalizuje się w projektach centrów handlowych, natomiast projekt architektoniczny przygotowała krakowska pracownia Meblodom. Za zarządzanie galerią i wynajem powierzchni w galerii odpowiedzialna jest firma CBRE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.