scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

LPP przedłuża umowy najmu i rozbuduje salony w Toruń Plaza

Torun-Plaza

Centrum Handlowe Toruń Plaza i LPP SA, pod koniec 2015 roku podpisały umowę dotyczącą przedłużenia wynajmu powierzchni i rozbudowy salonów – do łącznie 3 580 mkw. Umowy dla marek Reserved, Mohito, Cropp, House zostały przedłużone na kolejne 5 lat.

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy w Toruń Plaza dwa salony z Grupy LPP – Reserved i Mohito zostaną rozbudowane do łącznej powierzchni 1,9 tys. mkw. (Reserved, w pierwszym etapie rozbudowy – 1,7 tys. mkw., do końca roku – 1,9 mkw.) i 376 mkw. (Mohito). Po rozbudowie salon Reserved będzie największym salonem tej marki w Toruniu. Umowę najmu przedłużyła również spółka LPP, zarządzająca sklepami z wyposażeniem wnętrz – Home&You. W Toruń Plaza od 2013 roku jest również obecna marka młodzieżowa Sinsay.

Firma LPP jest jedną z największych odzieżowych spółek polskich. W 2000 r. otworzyła pierwszy salon sieci Reserved. Obecnie posiada 233 sklepy Reserved, 213 Cropp, 201 House, 155 Mohito i 106 salonów Sinsay w Polsce. W portfolio spółki znajdują się także sklepy z wyposażeniem wnętrz Home&You. Obroty za 2014 rok sięgnęły kwoty niemal 4,8 mld zł.

Centrum Toruń Plaza zbudowane zostało w 2011 roku około 5 km od toruńskiej starówki, przy drodze krajowej nr 80, będącej naturalnym łącznikiem między Toruniem a Bydgoszczą. Centrum liczy 40 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w niej 120 sklepów i punktów usługowych oraz 8-salowe Cinema City i Centrum Rozrywki Lucky Star. Główni najemcy obiektu to poza grupą LPP: Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, TK Maxx, H&M, 4F, Sports Direct, C&A, Carry, CCC, KappAhl, Jatomi Fitness.

Sieć centrów rozrywkowo-handlowych Plaza w Polsce, w skład której wchodzą obiekty w Toruniu, Suwałkach i Zgorzelcu, należy do Plaza Centers.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required