Savills: nowe osoby w zespole doradztwa inwestycyjnego

Firma doradcza Savills wzmocnił swój zespół doradztwa inwestycyjnego w Polsce o trzech nowych ekspertów: Marek Paczuski objął stanowisko dyrektora, podczas gdy Karolina Wójcik i Jan Wałach dołączyli jako konsultanci.

Marek Paczuski ma ponad 11-letnie doświadczenie w doradztwie inwestycyjnym. Do Savills dołączył z firmy Cushman & Wakefield (przedtem DTZ), gdzie odpowiadał za Dział Rynków Kapitałowych. Marek był zaangażowany w jedne z największych transakcji inwestycyjnych ostatnich lat. W 2015 roku doradzał CBRE Global Investors przy zakupie Centrum Handlowego Sfera w Bielsku-Białej na Śląsku o powierzchni 61,9 tys. mkw. Marek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu w Reading w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończył studia podyplomowe z zakresu nieruchomości inwestycyjnych.

Jan Wałach i Karolina Wójcik wzmocnią zespół inwestycyjny na stanowiskach konsultantów. Oboje dołączyli Działu Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield (przedtem DTZ). Jan i Karolina mają odpowiednio cztery i trzy lata doświadczenia w doradztwie inwestycyjnym i oboje są absolwentami Szkoły Głównej Handlowej.

Michał Ćwikliński, dyrektor zarządzający, szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego Savills, mówi: „Cieszę się, że Marek zgodził się dołączyć do naszego zespołu. Ma doskonałe doświadczenie i obszerną wiedzę o rynku nieruchomości. Miło nam też powitać Karolinę i Jana, których obecność jest częściowo podyktowana potrzebą rozbudowy i wzmocnienia naszego zespołu, w odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie świadczonymi przez nas usługami.”

Zespół Doradztwa Inwestycyjnego Savills w Polsce ma rozległe doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Rok 2015 był rekordowy: zespół doradzał przy 10 transakcjach sprzedaży i nabycia nieruchomosci w Warszawie i miastach regionalnych we wszystkich sektorach nieruchomości o łącznej wartości ok. 450 mln euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.