scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Większy Deichmann w Toruń Plaza

deichmann-torun-plaza

Marka Deichmann, kontynuuje plany dynamicznego rozwoju w 2016 roku. W Toruń Plaza powiększa swój salon sprzedaży o kolejne 150 mkw. Po rozbudowie będzie to największy salon obuwniczy w tym centrum 630 mkw.). W ramach rozwoju współpracy z grupą Plaza Centers została też przedłużona umowa najmu na kolejne pięć lat na salon w Suwałki Plaza.

– Ze względy na dobre wyniki sprzedaży zdecydowaliśmy się powiększyć nasz salon w CH Plaza w Toruniu, dzięki czemu będziemy mogli poszerzyć także naszą ofertę handlową, a tym samym obroty. Powiększenie to wiąże się też z odnowieniem salonu, który zyska dodatkowe oświetlenie i meble. Wierzymy, iż nasi klienci docenią tę zmianą i odpowiedzą na nią jeszcze wyższą frekwencją – mówi Anna Strauchold, manager ds. najmu i eksploatacji sieci Deichmann.

Z kolei sklep Deichmann w Suwałki Plaza to jedyny lokal tej marki w mieście. Został usytuowany na pierwszym piętrze Centrum pomiędzy salonami Vistula i H&M. Poza produktami tej marki klienci Suwałki Plaza korzystają z szerokiego wyboru produktów obuwniczych takich marek jak Wojas, Venezia, Badura, CCC czy Altero.

Suwałki Plaza jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Na największe centrum handlowo-rozrywkowe w tej lokalizacji składa się powierzchnia przeszło 20 tys. mkw. i miejsca parkingowe na 455 aut. Od swojego otwarcia w maju 2010 roku rozwija współpracę z takimi markami jak m.in. H&M, New Yorker, Cropp Town, House, KappAhl, Orsay, Rossmann, Hebe, Smyk, Douglas, Empik, Reserved, RTV Euro AGD, Stokrotka, 4F, Apart, Venezia, Vistula czy Monnari. Posiada również atrakcyjną ofertę restauracyjną i rozrywkową – 3-salowe kino Cinema Lumiere i Pink Bowling&Club, a dla najmłodszych strefę zabaw – Kinderplaneta.

Sieć centrów rozrywkowo-handlowych Plaza w Polsce, w skład której wchodzą obiekty w Toruniu, Suwałkach i Zgorzelcu, należy do Plaza Centers.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required