W Tarasach Zamkowych otwarto jedyny w Lublinie Royal Collection

23 stycznia modową ofertę Tarasów Zamkowych wzbogacił salon Royal Collection. Sklep znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego.

Royal Collection, sieć handlowa powstała ponad 20 lat temu, jest jednym z liderów rynku odzieżowego w Polsce.

Multibrandowy salon, który właśnie otworzył swoje podwoje w Tarasach Zamkowych, oferuje kolekcje uznane przez największych koneserów mody, takie jak: Hugo Boss, Seventy, MCS, Oscar Jacobson, Woolrich, Marina Yachting, Cerruti, Stenstroms, Campione, Henry Cotton’s i wiele innych. Salon znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych. To jedyny na Lubelszczyźnie sklep tej sieci.

– Nie od dziś wiadomo, że Royal Collection otwiera swoje punkty w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych w Polsce, koncentrując się na klientach podążających za najmodniejszymi trendami, poszukującymi odzieży wykonanej z materiałów doskonałej jakości. Cieszymy się, że to właśnie w Tarasach Zamkowych otwarty został 17 salon tej sieci, wzbogacając modową mapę naszego centrum o znane na całym świecie marki – mówi Marta Drzewiecka, Center Manager Tarasów Zamkowych.

Tarasy Zamkowe to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.