Martes Sport nowym najemcą Galerii Raj w Dębicy

Dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych Martes Sport, dołącza do grona najemców Galerii Raj w Dębicy.

Marka zajmie powierzchnię 471 mkw. i będzie największym sklepem sportowym w mieście. Otwarcie planowane jest w II kwartale bieżącego roku.

– Nasza firma stawia na dynamiczny rozwój. Od 2005 roku stworzyliśmy sieć ponad 150 wielkopowierzchniowych sklepów sportowych oferujących odzież, akcesoria oraz sprzęt sportowy najwyższej jakości. Dbamy o to, by klienci mogli u nas nabyć nie tylko najwyższej jakości produkty, ale i realizować zakupy w przestronnych, nowoczesnych salonach – dlatego cieszy nas współpraca z prężnie rozwijającą się Galerią Raj, w której powstanie nasz największy sklep sportowy w Dębicy – mówi Tomasz Barchański odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Rozszerzenie sportowego asortymentu Galerii Raj i podjęcie współpracy z marką Martes Sport to dalsza realizacja założeń leasingowych – tworzenie miejsca oferującego klientom najszerszy w Dębicy wybór różnorodnych artykułów zlokalizowanych pod jednym dachem. Obecnie na terenie galerii działa również sklep marki 4F i Outhorn.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, Media Expert, Bricomarché „dom i ogród”, Jysk, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.