Gemini Park Bielsko-Biała przedłuża umowy najmu

4F, Jacqueline Riu, Douglas i Greenpoint przedłużają współpracę z bielskim Gemini Park. Dodatkowo, marka 4F powiększyła swój salon ze 170 mkw. do 247 mkw. stając się tym samym największym lokalem tej firmy w Bielsku-Białej.

4F jest polską marką sportową, produkującą odzież i akcesoria sportowe. Sklep sportowy oferuje m.in. odzież fitness, ubrania softshell, plecaki i torby turystyczne, bieliznę termoaktywną, ponadto wszelkie akcesoria sportowe oraz podróżnicze. Ze względu na szeroką ofertę i dobrą współpracę – lokal 4F w bielskim Gemini Park powiększył się ze 170 mkw. do 247 mkw. stając się największym punktem tej marki w mieście.

Przedłużenie umów najmu w Gemini

– Nasza decyzja o przedłużeniu umowy najmu oraz powiększeniu sklepu marki 4F do powierzchni 247 mkw. w centrum handlowym Gemini Park Bielsko-Biała wynika z rosnącego obrotu oraz chęci zwiększenia dostępnego asortymentu. Klienci zgłaszali nam również potrzebę większej przestronności sklepu, a ich głos jest dla nas bardzo ważny. Obecnie przygotowujemy nową aranżację graficzną, a oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 19 lutego. Nasza, już długoterminowa, współpraca z zarządcą centrum układa się od początku bardzo dobrze. Jest to pierwszy z trzech sklepów marki 4F jaki otworzyliśmy w Bielsku Białej, przez co mamy szczególny sentyment do tej lokalizacji – komentuje Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju w OTCF S.A.

Kolejnym najemcą, który przedłuża umowę współpracy jest firma Jacqueline Riu, która powstała ponad 40 lat temu w Paryżu jako rodzinne przedsięwzięcie. Oferta firmy to eleganckie ubrania i dodatki dla kobiet. Salon zmienił lokalizację, a otwarcie w nowej odsłonie odbyło się 22 stycznia 2016.

– Przedłużenie umowy z Gemini Park Bielsko-Biała jest dowodem na owocną współpracę z zarządcą obiektu. Na kontynuację najmu wpłynął również fakt, że przez okres ostatnich kilku lat udało nam się zdobyć stałe klientki na bielskim rynku, które chętnie wracają do naszego butiku, przede wszystkim ze względu na oryginalne i często zmieniające się kolekcje. Mamy nadzieję na kolejne sukcesy i dobre wyniki sprzedaży – komentuje Ewa Wójtowicz, dyrektor operacyjny w Jacqueline Riu.

Szerszy tenant mix w bielskim centrum

Douglas – lider branży perfumeryjnej w Europie, znajduje się w bielskim Gemini od momentu otwarcia obiektu, czyli od maja 2009 roku. Ze względu na zadowolenie ze współpracy postanowił ją kontynuować.

Oferta kolejnego najemcy wzbogacającego tenant mix Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, firmy Greenpoint to odzież damska. Marka istnieje na rynku od ponad 12 lat.

– Bielsko Biała i okolice to ważny dla nas region. Mamy tutaj stałe, lojalne klientki których z roku na rok przybywa. W związku z dynamicznym rozwojem marki Greenpoint w całej Polsce zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę najmu w Gemini Park Bielsko. Ponadto zgodnie z nową strategią rozwoju będziemy chcieli umocnić swoją pozycję w Centrum Gemini Park gdzie planujemy również odświeżenie salonu oraz rozszerzenie działań marketingowych – komentuje Marek Szostak, członek zarządu Greenpoint S.A.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajdujące się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Dzięki rozbudowie powierzchnia obiektu zwiększyła się do ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców do 120.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.