iSpot w Serenadzie

iSpot – sieć sprzedaży komputerów, sprzętu elektronicznego i akcesoriów marki Apple otworzy swój salon w krakowskim centrum Serenada.

Sklep będzie miał powierzchnię 160 metrów kwadratowych.

iSpot to polska sieć salonów Apple Premium Reseller. Powstała w 2005 rok. Obecnie w sieci działa 18 salonów w galeriach handlowych w Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Krakowie, Katowicach i Lublinie. Pierwszy sklep z produktami Apple w Polsce powstał w 1995 roku w Warszawie, przy ulicy Polnej. W salonach można zakupić komputery iMac, smartfony iPhone, tablety iPad oraz odtwarzacze iPod.

Oferta krakowskiej Serenady stale się poszerza. Komercjalizacja galerii przekroczyła już 70 proc. GLA. W Centrum znajdzie się ponad 150 sklepów i butików, salonów usługowych, restauracji, kawiarni i barów. Oferta modowa Serenady to przede wszystkim sklepy Grupy LPP, Grupy Inditex, H&M oraz Van Graaf. Galeria zaoferuje dużą i atrakcyjnie usytuowaną część restauracyjną.

Budowa Serenady rozpoczęła się w ubiegłym roku, a jej zakończenie planowane jest na 2017. Wykonawcą stanu surowego jest RD Bud. Deweloper wykona ponadto nowy bezkolizyjny węzeł drogowy z ulicą Bora-Komorowskiego. Wiadukt usprawni dojazd z centrum miasta i wyjazd w kierunku Nowej Huty, a także udrożni ruch na całym obszarze Olszy.

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów w całym kraju. W tym roku Mayland rozpocznie przebudowę Fortu Wola w Warszawie oraz prace nad trzema retail parkami w Rzeszowie, Zabrzu i Wrocławiu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.