Manicure Express zapowiada ekspansję

Nominowana do tegorocznej nagrody SCF Retailers’ Awards sieć salonów kosmetycznych Manicure Express powiększy się o nowe lokalizacje.

O planach ekspansji redakcji Retailnet mówi Dariusz Laskowiecki, wiceprezes Manicure Express Sp. z o.o.

– Planujemy dalszą ekspansję sieci i obecnie interesują nas nawet miasta mające ponad 40 tys. mieszkańców. Chętnie nawiążemy współpracę z centrami handlowymi o średniej i dużej powierzchni handlowej, gdzie odpowiedzialność jest rozłożona mniej więcej równo w ciągu tygodnia. Nie widzimy się w tzw. centrach weekendowych – mówi redakcji Retailnet Dariusz Laskowiecki.

Obecnie w ramach sieci działają 32 punkty. Stoiska mają powierzchnię od 6 do 25 mkw., a lokale 40-70 mkw.

Manicure Express jest autoryzowanym salonem OPI co oznacza, że na stoiskach do pielęgnacji dłoni używane są głównie produkty marki OPI – światowego lidera w branży kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji dłoni.

Sieć jest rozwijana również w oparciu o system franczyzowy. Większość lokali marki znajduje się w centrach i galeriach handlowych.

– Usługa proponowana przez Manicure Express jest doskonałym uzupełnieniem oferty centrów handlowych, idealnie wpisującym się w charakter nowoczesnych galerii i pasaży handlowych – podkreśla Laskowiecki.

Manicure Express to jedna z 6 sieci handlowych nominowana w kategorii Best Expansion do tegorocznych nagród SCF Retailers’ Awards. O nagrodę powalczy z takimi markami jak H&M, Rossmann, Pepco, Grupa LPP, Smyk. Zwycięzcę poznamy już 5.04.2016 podczas Shopping Center Forum 2016 Spring Edition. Forum odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.