Dori Keren zostanie p.o. prezesa Plaza Centers

Rada dyrektorów Plaza Centers powołała Dori Kerena na stanowisko pełniącego obowiązki prezesa spółki (CEO) oraz Yitshaka (Izzie) Eliasa na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych (CFO) od 1 kwietnia br.

Dori Keren obejmie funkcję prezesa Plaza Centers od 1 stycznia 2017 r.

– Po tym, jak z sukcesem prowadził działalność firmy w Polsce, największym pod względem wartości kraju, w jakim obecna jest Plaza, Dori jest na właściwej pozycji, aby poprowadzić spółkę w przyszłość, zapewniając istotny stopień stabilności i kontynuacji – skomentował przewodniczący rady dyrektorów Ron Hadassi.

Dori Keren rozpoczął karierę w Plaza Centers w 2006 roku jako Dyrektor Finansowy na rynek Polski i Łotwy. W 2013 roku został Dyrektorem Zarządzającym na oba rynki. Dori Keren z wykształcenia jest ekonomistą, studiował również politologię na uniwersytecie w Tel-Avivie, ukończył studia MBA na Uniwersytecie Ben-Gurion.

Plaza Centers (www.plazacenters.com) jest jednym z wiodących deweloperów budujących lub rekomercjalizujących centra handlowo-rozrywkowe na terenie Centralnej i Wschodniej Europy oraz w Indiach. Plaza Centers jest spółką pośrednio zależną od Elbit Imaging Ltd., izraelskiej spółki publicznej, notowanej w Tel Awiwie i na Nasdaq. Od 2007 roku spółkia jest również notowana na warszawskiej giełdzie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.