Powiększony klub Jatomi Fitness w Poznań City Center

Od 4 lutego br. w Poznań City Center, rusza powiększony i w nowej lokalizacji klub Jatomi Fitness. Odświeżony klub będzie znajdował się na poziomie 0.

Klub Jatomi Fitness umiejscowiony dotychczas na pierwszym piętrze centrum będzie zlokalizowany na parterze, w sąsiedztwie supermarketu Piotr i Paweł.

Zmodernizowany klub

– Decyzja o przeniesieniu klubu podyktowana jest jego wielką popularnością, a także chęcią zapewnienia naszym członkom maksymalnej wygody korzystania z niego. Nowa lokalizacja zapewnia nam większą przestrzeń oraz dogodniejszy dostęp do wejść i strefy parkingowej. Jestem przekonana, że nasi klubowicze będą zadowoleni z czekającej ich zmiany – Tracy Gehlan, Group CEO Jatomi Fitness.

Nowy klub o powierzchni 1 714 mkw. będzie większy od poprzedniego aż o ponad 500 mkw. i pojawi się w nim nowe studio „Mind & Body” o powierzchni 98 m kw., w którym odbywać się będą zajęcia grupowe typu: joga, stretching, zdrowy kręgosłup czy fit ball. Dzięki niemu członkowie klubu będą mieli możliwość skorzystania z jeszcze większej ilości zajęć.
Rozszerzone zostanie też główne studio oraz strefa spinningowa, co zaowocuje jeszcze wyższym komfortem treningu.

Jatomi Fitness

Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Turcji, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.

Poznań City Center

Poznań City Center to tętniące życiem serce stolicy Wielkopolski. Największe centrum handlowe w regionie, które na 3 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy mkw., mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (1. godzina parkowania gratis) oraz specjalny parking dla rowerzystów. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.