PARTNERZY PORTALU

Karuzela Września: otwarcie w maju 2016

Centrum handlowe Karuzela powstające we Wrześni znajduje się w ostatniej fazie realizacji. Inwestor zapowiada otwarcie obiektu w połowie maja bieżącego roku.

Wraz z pracami wykończeniowymi w obiekcie postępuje komercjalizacja części handlowej. Za pozyskanie najemców do obiektu odpowiada spółka Retail Concept.

Obecnie lokale są przekazywane najemcom do prac wykończeniowych. Budynek o powierzchni około 12 tys. mkw. został wynajęty w 96 proc. a największymi najemcami są: Intermarche, Reserved, Carry, Martes Sport, Rossmann, CCC, Deichmann i Media Expert.

Karuzela Września będzie dominującym centrum handlowym we Wrześni, mieście o ogromnym potencjale, w którym realizowana jest obecnie największa w Polsce inwestycja zagraniczna – fabryka Volkswagena.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu komercjalizacji, udało nam się pozyskać dla projektu najlepsze polskie i zagraniczne marki sklepów jakie obecnie  rozwijają się w kraju. To oni gwarantują sukces centrum – mówi Grzegorz Pękalski z firmy Retail Concept odpowiedzialnej za komercjalizację projektu.

Karuzela we Wrześni jest galerią jednopoziomową, której powierzchnia GLA będzie wynosić 12 tys. mkw. Łącznie planowanych jest 40 lokali handlowych i usługowych oraz 414 miejsc parkingowych. Nowy obiekt zlokalizowany będzie w rejonie ulic Kolejowej i Miłosławskiej i będzie zintegrowany z dworcem kolejowym identycznie jak w przypadku projektu w Wodzisławiu Śląskim.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy