Marcin Żakowski z Media Expert nominowany do nagrody SCF Retailers’ Awards 2016

Marcin Żakowski, dyrektor Działu Nieruchomości w Terg S.A., operator sieci Media Expert, powalczy o nagrodę w kategorii Best Manager of the Year.

Jury konkursu nominowało dyrektora sieci Media Expert doceniając m.in. jego umiejętność budowania relacji biznesowych i doświadczenie.

– Z firmą jestem związany od niemal 15 lat. Przez pierwsze dwa lata pracowałem na stanowisku zastępcy dyrektora działu marketingu, który zajmował się po części ekspansją, ale nie na taką skalę, jak  obecnie. Rozpoczynając pracę w Media Expert sieć liczyła kilkanaście sklepów, a spółka Terg była właścicielem sześciu lokalizacji. Czyli mówimy o rozwoju od 6 do 360 elektromarketów – mówi dla Retailnet Marcin Żakowski, dyrektor Działu Nieruchomości w Terg S.A., operator sieci Media Expert.

Pomoc w realizacji celów, jak podkreśla jest efektem pracy 2 zespołów.

– W osiągnięciu takich wyników kluczowa jest praca 2 zespołów – mojego oraz Karola Bieleckiego, z którym od 6 lat koordynujemy ekspansję na terenie naszego kraju. Dział nieruchomości, którym mam przyjemność zarządzać, liczy 9 sprawdzonych w boju osób, które prócz realizacji strategii powiększania sieci Media Expert, zarządzają również wszystkimi nieruchomościami – dodaje Marcin Żakowski.

Do nagrody w kategorii Best Manager of the Year zostali nominowani także: Paweł Oskędra, Smyk; Wioletta Marona-Chrobot, Bytom, Medicine; Agata Kopytyńska, Carrefour; Agnieszka Rozborska, Superpharm oraz Marcin Stańko, Pepco.

Laureata poznamy już 05 kwietnia podczas Shopping Center Forum 2016 Spring Edition. Forum odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.