Nowe salony Komputronik

Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży nowoczesnych technologii, rozwiązań cyfrowych, sprzętu RTV oraz AGD, już 27 lutego otworzy nowy salon w Mielcu, który zlokalizowany będzie przy ulicy Piaskowej 5.

Nowy salon zastąpi działający od lipca 2007 roku sklep przy ulicy Obrońców Pokoju 3. W nowej lokalizacji klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów IT, jak również AGD i RTV. Łączna ekspozycja to ponad 130 metrów kwadratowych.

Również 27 lutego rozpocznie działalności sklep Komputronik w Tarnowie. Nowy punkt sieci znajduje się przy ul. Urszulańskiej 5.

Po 6 latach działalności w Tarnowie, podjęto decyzję o zmianie lokalizacji salonu. W połowie stycznia zamknięto salon w Galerii Tarnovia i rozpoczęto prace w nowym lokalu. Dzięki temu, klientom udostępniona zostanie znacznie poszerzona ekspozycja, na ponad 200 mkw.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.