Nowa odsłona Camaieu w Bonarce

Salon mody damskiej Camaieu w krakowskim centrum handlowym Bonarka zostanie otwarty w nowej aranżacji 26 lutego 2016 roku.

Przestronny i funkcjonalny salon w nowej odsłonie jest drugim w Polsce nawiązującym do najnowszego konceptu marki.

Nowe wnętrza to także nowa lokalizacja – na parterze centrum handlowego Bonarka City Center – w jego centralnym miejscu: Palmiarni.

Nowy koncept sklepu Camaieu, jak informuje zarząd sieci, jest wyraźnie unowocześniony, ale jednocześnie pozostający w duchu eleganckiej, klasycznej i prostej formy charakterystycznej dla francuskiej marki. Punktem wyjścia dla projektu nowej przestrzeni były ubrania, i to one są teraz najmocniejszym elementem aranżacji. Zmienna kolorystyka mebli współgra z kolekcją ubrań Camaieu. Jasne, proste i przejrzyste wnętrze uzupełniają czarne linie, które dodają miejscu dynamizmu i nadają modernistycznego charakteru. Kolekcja podzielona jest na specjalne sekcje, które ułatwiają klientom zapoznanie się z całą ofertą sklepu.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.