Smyk Megastore na dłużej w Koronie

Przedstawiciele marki Smyk zdecydowali o przedłużeniu umowy najmu lokalu w Galerii Korona Kielce. Sklep o powierzchni 1790 mkw. zlokalizowany jest na poziomie +1 galerii.

– Smyk to kolejna marka, która w ostatnim czasie zdecydowała się na wydłużenie okresu najmu w Galerii Korona Kielce. Czynnikiem decydującym o przedłużeniu umów są niewątpliwie dobre wyniki galerii. Wzrost obrotów najemców oraz frekwencji świadczą o silnej pozycji Galerii Korona Kielce na rynku centrów handlowych w regionie – mówi Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Galeria Korona Kielce oferuje ponad 37 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub  Squash Korona. Na terenie obiektu działa również Szkoła Językowa wraz z bawialnią Happy Land.  Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Atutem obiektu jest  jego lokalizacja – w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka oraz nowoczesna architektura. Obiekt należy do MGC Inwest.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.