Vagabond otworzył kolejny salon w Warszawie

Marka Vagabond 25 lutego uruchomiła nowy salon w centrum handlowym w Warszawie – Galerii Moktów. To już 3 sklep własny firmy w stolicy, poza Arkadią i Złotymi Trasami.

Prężny rozwój Vagabond sprzyja poszerzaniu oferty i dotarciu do miłośników dobrego obuwia w kolejnej lokalizacji. Salon mieści się w pasażu na poziomie 0.

Obecnie w Polsce funkcjonuje sześc butików marki Vagabond w centrach handlowych: Złote Tarasy, CH Arkadia i Galeria Mokotów (Warszawa), Pasaż Grunwaldzki (Wrocław), Poznań City Center oraz Galeria Bałtycka (Gdańsk). Średnia powierzchnia otwieranych butików wynosi 100 mkw.

Spółka Vagabond Polska sp. z o.o. została zarejestrowana w Polsce we wrześniu 2006 roku. Jej właścicielem jest firma Vagabond International AB. Spółka prowadzi również sklep internetowy dla polskich klientów. Wszystkie e-sklepy obsługiwane są przez centralę w Szwecji.

Vagabond International AB to szwedzka firma rodzinna, która powstała w latach 60. i zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia. Butiki sieci zlokalizowane są w 25 krajach. W Europie jest ponad 40 salonów firmowych. Znajdują się m.in. w Szwecji, Finlandii, Danii, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Rosji, we Francji, na Litwie, Ukrainie, w Kazachstanie, Turcji, Wielkiej Brytanii.

Vagabond to moda na światowym poziomie. Kojarzy się z wygodą, oryginalnością i designem. Poza nowoczesnym wzornictwem  i precyzyjnym wykończeniem Vagabond może się poszczycić dużą dbałością o detale. Szwedzcy projektanci we właściwy sobie sposób łączą klasyczną elegancję w stylu retro z codziennym, wygodnym casualem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.