Tenatelli Fashion Optyk w Galerii Krakowskiej

W centrum handlowym Galeria Krakowska został otwarty salon optyczny Tenatelli Fashion Optyk. Najemca na potrzeby sklepu zajął lokal o powierzchni 60 mkw., który mieści się na poziomie +1.

Tenatelli Fashion Optyk to jeden z najnowocześniejszych salonów optycznych w Polsce, oferujący okulary wielu unikalnych marek do tej pory niedostępnych na polskim rynku. Wśród nich znalazły się brandy takie jak m.in. Thierry Lasry, JF REY, Etnia Barcelona, Face a Face, ic! berlin, Prodesign, William Morris, Tulipe Noire i wiele innych. Nie zapomniano też o najmłodszych Klientach dla których przygotowano m.in. takie marki jak Solano, Crocs, Lookkino.

Tenatelli Fashion Optyk to młoda, debiutująca na rynku marka. W jej ofercie można znaleźć zarówno okulary korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne. Podczas wizyty w salonie można skorzystać z badania wzroku pod kątem doboru mocy okularowych oraz soczewek kontaktowych. Gabinet wyposażony jest w najnowszej generacji sprzęt firmy Essilor. Dzięki temu w salonie można zrealizować nawet najtrudniejsze zamówienia będące niejednokrotnie kłopotem dla innych optyków.

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, i jest jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej, z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.