PH Pruszcz Gdański pozyskał operatora spożywczego

Przybywa najemców powstającego w Pruszczu Gdańskim parku handlowego. Obiekt jest obecnie skomercjalizowany na poziomie ok. 50 proc.– Właśnie podpisaliśmy umowę najmu z operatorem delikatesów Piotr i Paweł. Nowy najemca zajmie 1,2 tys. mkw. powierzchni handlowej i będzie sąsiadował ze sklepem RTV AGD – mówi w rozmowie z Retailnet Rafał Śpiewak, dyrektor ds. sprzedaży, Park Handlowy Pruszcz Gdański sp. z o.o.

– Do dyspozycji najemców w parku handlowym obecnie zostało jeszcze 2085 mkw. Prowadzimy rozmowy z sieciami drogeryjnymi jak i aptekami oraz znanymi markami odzieżowymi i obuwniczymi – dodaje Rafał Śpiewak

Przypomnijmy, inwestorem obiektu jest spółka celowa Park Handlowy Pruszcz Gdański sp. z o.o. Obiekt powstaje przy ul. Raciborskiego w Pruszczu Gdańskim. Nowy park handlowy będzie miał 3,8 tys. mkw. powierzchni. W pierwszym etapie inwestycji w obiekcie znajdzie się 11 sklepów.  Rozpoczęcie inwestycji miało miejsce we wrześniu 2015 roku.

Otwarcie obiektu zaplanowano na 3 grudnia 2016 roku.

Park handlowy zostanie zaprezentowany podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2016. Forum odbędzie się już 5 kwietnia 2016 roku w Warszawie na Stadionie Legii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.