Smyk przedłuża umowę najmu w Cuprum Arena

Galeria Cuprum Arena przedłużyła umowę z marką Smyk na kolejne pięć lat. Pozytywna decyzja jest wynikiem owocnej współpracy i zadowalających wyników sprzedaży osiąganych przez najemcę w lubińskim centrum handlowym.

Smyk to największa w Polsce sieć specjalistycznych sklepów dla dzieci, oferująca szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci Cuprum Arena nadal będą mogli korzystać z oferty handlowej salonu. Lubińska galeria przedłużyła umowę z najemcą o kolejne 5 lat, do czego przyczyniły się zadowalające wyniki sprzedaży, jakie udało się pozyskać przez czas dotychczasowej współpracy.

– Chętnie zdecydowaliśmy o podtrzymaniu współpracy z salonem Smyk, który jest niekwestionowanym liderem branży dziecięcej. Salon tej popularnej marki jest nieustannie bardzo chętnie odwiedzany przez naszych klientów, oferuje szeroki asortyment i jest w pełni wyposażony, także w kolekcje butów i zabawek autorskich. Sklep o powierzchni 490 mkw. stanowi komfortową przestrzeń dla naszych gości i pozwala swobodnie  poruszać się podczas zakupów – mówi Karol Semik menadżer ds. komercjalizacji.

Cuprum Arena dbając o poszerzanie i podtrzymywanie oferty handlowej na najwyższym poziomie, nieustannie utrzymuje pozycję lidera na rynku – wciąż stanowi największe centrum handlowe Zagłębia Miedziowego,  oferując klientom dostęp do najpopularniejszych marek.

Cuprum Arena oferuje ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której działa 130 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji.  Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej sklepów wszystkich branż, m.in. delikatesów spożywczych, RTV/AGD, kosmetycznej, wyposażenia wnętrz, a także salonów z odzieżą i obuwiem krajowych i międzynarodowych marek. W Cuprum Arena znajduje się także multipleks z pięcioma salami, w tym jedną z możliwością projekcji filmów w 3D oraz klub fitness, a także centrum biurowe. Obiekt należy do MGC Inwest.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.