Martes Sport otworzy 4 sklepy w Warszawie

Spółka Martes Sport podpisała 4 umowy najmu w Warszawie, o łącznej powierzchni ponad 6,1 tys. metrów kwadratowych.

Pierwszy ze sklepów o powierzchni ponad 2,5 tys. mkw. zostanie otwarty w III kwartale 2016 roku w Domach Towarowych Wars Sawa Junior. Jest to jedno z wiodących warszawskich centrów handlowych, zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej. Wars Sawa Junior są typowym centrum handlu śródmiejskiego, ze sklepami flagowymi światowych marek takich jak: Marks & Spencer, Reserved, C&A, H&M, Zara, TK Maxx.

Kolejne umowy najmu zostały sfinalizowane z lokalizacjami które pojawią się na mapie Warszawy wraz z powstawaniem takich obiektów jak Galeria Młociny w której Martes Sport podpisał lokal o powierzchni 956 mkw., Galeria Północna (lokal o powierzchni 852 mkw.) oraz Galeria Wilanów (lokal o powierzchni 1722 mkw.).

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami sportowymi. Od 2005 roku otwiera salony o powierzchni od 300-1,2 tys. mkw. Firma jest dystrybutorem i producentem takich marek jak: Hi-Tec, Arena, Iguana, Magnum, Colmar, Martes, AquaWave, Cool Slide, Bejo, Elbrus, Ice Peak, Russel Athletic, IQ. Jest też dystrybutorem na Polskę, Czechy i Słowację akcesoriów firmy Nike.

W sklepach Martes Sport oprócz wyżej wymienionych marek znajdują się ponadto produkty m.in. firm: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Salomon, Merrel, Kross, Merida, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Uvex, Viking, Spokey, Roxy czy Quicksilver.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.