Lanĉerto powiększa sieć salonów

Kolejna lokalizacja w portfolio marki Lanĉerto. 5 marca br. w bielskim Gemini Park zainauguruje działalność najnowszy punkt sprzedaży sieci Lanĉerto. Salon o powierzchni ponad 106 metrów kwadratowych został zlokalizowany na parterze.

Salon Lanĉerto w Gemini Park Bielsko-Biała jest 38 punktem własnym w portfolio marki. Tylko w tym roku Lanĉerto planuje uruchomić lub otworzyć ponownie do 10 kolejnych lokalizacji. Metamorfozę przejdą też starsze salony, firma będzie konsekwentnie ujednolicać wizualny koncept, w którym dominują eleganckie materiały tj. naturalne drewno, skóra oraz metalowe meble, a także wystrój w grantowej i pomarańczowej kolorystyce.

Klienci w ofercie sklepu Lanĉerto w Gemini Park Bielsko-Biała znajdą nie tylko najnowszą kolekcję sezonową wiosna-lato, w której znajdą się m.in.: marynarki w lekkiej konstrukcji na półpodszewce ale także linię Business Mix z możliwością indywidualnej konfiguracji marynarek i spodni pod kątem kroju, rozmiaru oraz koloru, a także kolekcję Smart by Lanĉerto oferującą odzież smart casual w bardzo dobrej relacji jakości do ceny.

Lanĉerto to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Lanĉerto dysponuje ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie garniturowe i chino oraz skórzane buty wizytowe, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski. Spółka Lancerto S.A. w 2015 roku osiągnęła 35 mln zł przychodów ze sprzedaży.

Sieć Lanĉerto została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2016 w kategorii Fashion, Shoes & Accessories. Laureaci nagrody zostaną ogłoszeni podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2016, która odbędzie się 5 kwietnia na Stadionie Legii w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.