Awiteks z nowym konceptem w Gemini Park Tarnów

Firma Awiteks dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów. Najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 86 mkw. i rozpocznie swoją działalność w marcu 2016 roku.

– Cieszymy się, że już w marcu zaproponujemy ciekawą ofertę gastronomiczną mieszkańcom Tarnowa. Myślę, że koncept idealnie wpisuje się w potrzeby klienta Gemini Park Tarnów, proponując wysoką jakość świeżych produktów w atrakcyjnych cenach. Awiteks dysponuje bardzo nowoczesnym zakładem produkcyjnym oraz świetną logistyką, co pozwala na zaproponowanie ciekawej oferty. Równie istotna dla klienta jest szybka i miła obsługa, a także nowoczesne i przytulne wnętrze, gdzie oprócz samej konsumpcji może się spotkać z przyjaciółmi czy odbyć szybkie spotkanie służbowe. Kawiarnie Awiteks cieszą się dużym powodzeniem w Krakowie, Bochni czy w Brzesku, więc przypadną również do gustu klientom Gemini Park – komentuje Wojciech Leszczyński zajmujący się pozyskiwaniem lokalizacji dla sieci Awiteks.

Firma powiększy tenant mix w sektorze gastronomicznym obok marek tj. Cukiernia Kudelski, Fornetti czy Grycan.

Sieć piekarni Awiteks działa od roku 1994 na terenie województwa małopolskiego, rozwijając się, zarówno pod względem liczby placówek handlowych, jak i różnorodności produktów. Od 2015 roku firma Awiteks wprowadza nowy koncept swoich lokali.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Przy obiekcie funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.