Nowy salon Molton w Warszawie

Mapa salonów marki Molton powiększyła się właśnie o nową lokalizację. 5 marca otwarto salon w Centrum Handlowe KEN na Ursynowie. Jest to już piąty salon marki w stolicy.

– Od dłuższego już czasu jesteśmy obecni w Warszawie. Uważamy jednak, że nadal istnieje duży potencjał dla naszej marki w tym mieście. Tym razem wybór padł na Ursynów. Mamy nadzieję, że tu także zyskamy sympatię klientek. Postanowiliśmy stworzyć dla nich wnętrze, które oddaje charakter naszej marki – jest kobiece, ciepłe, proste i eleganckie zarazem. W niewymuszony sposób tworzy przyjazną atmosferę, a jednocześnie pozwala łatwo odnaleźć się w naszej kolekcji. Jasne, pastelowe kolory ścian, dużo światła, przestronne i wygodne przymierzalnie – jednym słowem wszystko, aby nasze klientki czuły się dobrze i komfortowo – mówi Magdalena Majchrzak – Puczyńska – Dyrektor Zarządzający Molton Styl Sp. z o.o.

Molton jest otwarty na współpracę franczyzową oferując bardzo korzystne warunki. Aby zostać franczyzobiorcą należy przede wszystkim posiadać lokal o powierzchni około 80 mkw. znajdujący się w centrum handlowym lub prestiżowej lokalizacji ulicznej. Preferowane jest otoczenie marek modowych klasy premium.

Więcej informacji na temat współpracy z Molton można uzyskać kontaktując się z Tadeuszem Wilkiem, e-mail.: t.wilk@molton.pl

Kolekcja marki Molton jest adresowana do klientek ceniących najwyższą jakość wykonania i klasyczny styl. Każdy projekt jest dokładnie przemyślany i dopracowany z niezwykłą dbałością o detale i wygodę noszenia, 95% odzieży marki Molton szyta jest w Polsce. Marka na rynku istnieje od blisko 30 lat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.