Gorseteria Scarlett należy do bydgoskiego przedsiębiorcy, który rozbudowuje sieć swoich placówek w centrach i galeriach handlowych.Skwer Handlowy Rece – to typowy obiekt convenience. Zlokalizowany jest na największym w Inowrocławiu osiedlu...

i-systems porcelana

Jedna z najstarszych marek w Polsce, ćmielowska fabryka porcelany której początki sięgają 1790 roku, uruchomiła nowy sklep internetowy. Za wszystkie prace odpowiada firma i-systems.

– Ćmielów to jedna z 10 najstarszych marek w Polsce. To bardzo znaczące, że takie marki widzą potencjał w eCommerce i chcą go w pełni wykorzystać inwestując w nowe rozwiązania B2B i B2C – twierdzi Marcin Rutkowski, PR & Marketing Manager i-systems.

– Podczas procesu powstania nowego sklepu chcieliśmy połączyć naszą bogatą tradycję z najlepszymi rozwiązaniami na rynku IT. Efektem prac jest system, dzięki któremu możemy wykorzystać swoją rozpoznawalność i tym samym docierać do klientów jeszcze efektywniej – twierdzi Sebastian Kozłowski, Dyrektor ds. Produkcyjno – Rozwojowych Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Nowy sklep internetowy musiał być zgodny z wartościami marki, a z drugiej strony sprostać wyzwaniom użytkowników mobilnych. Wszystkie prace projektowe i developerskie opierały się na rozwiązaniu responsive web design, które gwarantuje sprawne dopasowanie się treści do każdego urządzenia mobilnego.

i-systems porcelana
Sklep w responsive web design

Rozwiązania wspierające sprzedaż i logistykę

System eCommerce przygotowany dla Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. posiada szereg prosprzedażowych rozwiązań. Wśród nich można wymienić: inteligentne grupy i rozbudowane kupony, możliwość dodawania recenzji, rozbudowane filtry, zaawansowaną historię koszyka, czy dwukierunkową i w pełni automatyczną integrację z Allegro.

Nowy system eCommerce wspiera również markę w logistyce. Posiadając dedykowane moduły magazynowe administratorzy systemu mogą łatwiej zarządzać produktami z różnych magazynów wewnętrznych i zewnętrznych, ustalać ich priorytety oraz systematycznie sprawdzać stany.

Za wszystkie prace programistyczne odpowiada i-systems. Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie eCommerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 60-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak 5.10.15., Bielenda, Big Star, Dalia, Hendi, Interoptyk, Mamissima, Mammut, Monnari, NewBalance, NICI, R-GOL, RunColors czy Sugarfree. W ostatniej edycji rankingu Deloitte Technology Fast500, spółka znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie.