Deichmann odświeża sklep w Galerii Raj

3 marca 2016 roku w Galerii Raj w Dębicy został otwarty zmodernizowany salon międzynarodowej sieci sklepów obuwniczych Deichmann.

Powierzchnia sklepu liczącego ponad 360 mkw. została całkowicie przebudowana i dostosowana do najwyższych standardów niemieckiej marki, która posiada ponad 3,6 tys. salonów na terenie całej Europy.

– W czasie naszej wieloletniej współpracy z Galerią Raj  mogliśmy obserwować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w tym obiekcie. Na przełomie roku 2015/2016 nasz sklep przeszedł gruntowną modernizację. Mamy nadzieję, że nowa aranżacja spotka się z pozytywnym odzewem naszych stałych klientów, a nowych zachęci do odwiedzenia naszego salonu i dołączenia do grona jego stałych bywalców  – mówi Wojciech Normand, wiceprezes zarządu Deichmann.

Sklep Deichmann w Galerii Raj poddano całkowitej modernizacji – jego wnętrze zostało przebudowane zgodnie z najnowszą koncepcją aranżacji obowiązującej w sieci Deichmann na terenie całej Europy. Połączenie białych, nowoczesnych regałów z elementami w kolorze wiązu sprawia, że liczący ponad 360 mkw. lokal zyskuje więcej światła i przestrzeni, co jest jego dużym atutem. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu punktowemu oświetleniu ledowemu oraz najwyższej jakości wykładzinie PCV imitującej drewno i kamień naturalny, klient salonu Deichmann może poczuć się komfortowo. Nowy rozkład regałów w sklepie sprawił, że znacząco zwiększyła się jego powierzchnia towarowa, dlatego oferta odświeżonego sklepu jest dużo szersza niż przed jego remontem.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, Media Expert, Bricomarché „dom i ogród”, Jysk, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.