Najemcy przedłużają umowy najmu w Galerii Ostrovia

W należącej do Grupy Saller Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim trwa proces przedłużania umów najmu.

Zarząd galerii prowadzi rozmowy z kolejnymi najemcami, którym kończy się pierwotny okres najmu. Galeria Ostrovia przedłużyła już umowy najmu m.in. z takimi sieciami, jak Deichmann, C&A, Media Expert, New Yorker, Cubus i Orsay.

Na decyzję o pozostaniu najemców w obiekcie, jak podkreślają przedstawiciele Grupy Saller, ma wpływ duża popularność centrum handlowego, jak również wysoka odwiedzalność galerii. Tendencja wzrostowa utrzymuje się od początku istnienia galerii.

– Galeria Ostrovia jest także jednym z najchętniej wybieranych miejsc przez naszych najemców oraz ich klientów. Jest obiektem kompleksowym, o charakterze handlowo – kulturalno – rozrywkowym, największym w południowej części województwa wielkopolskiego (powierzchnia najmu to 37 tys. mkw.). Obecnie, Galerię Ostrovia wybiera większość mieszkańców tego regionu, co daje nam pierwszą pozycję na rynku całego regionu, a w szczególności Aglomeracji Ostrowsko – Kaliskiej – informuje zarząd Grupy Saller.

Poza Galerią Ostrovia i Głogovia w Głogowie, kluczowymi dla Grupy Saller obiektami, firma pracuje również nad mniejszymi projektami w Brzegu, Oławie, Wałbrzychu, Sulechowie, Gryfinie, Toruniu, Radomiu, Tarnowskich Górach, oraz Mielcu. Są to projekty parków handlowych, o powierzchni od 2,5 tys. do 11 tys. mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.