Media Expert debiutuje w Trójmieście

8 kwietnia 2016 roku zostanie otwarty pierwszy elektromarket Media Expert w Gdańsku i Trójmieście.

Nowy sklep będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Szczęśliwej.

– Inauguracja obecności sieci Media Expert w Gdańsku to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń całego 2016 roku – mówi Michał Mystkowski, reprezentujący sieć.

Nowy sklep ma 880 mkw. powierzchni i jest 398. salonem marki. Jak zapowiadają przedstawiciele Media Expert w tym roku w Trójmieście zostanie otwarty przynajmniej jeszcze jeden salon.

Warto podkreślić, że otwarcie elektromarketu Media Expert wygenerowało również zapotrzebowanie na pracowników. – W kontekście najbliższego otwarcia w Gdańsku, ale i naszych planów oraz aktywności w całym regionie, dysponujemy wakatami na stanowiska specjalistów ds. sprzedaży. Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www.mediaexpert.pl. Gwarantujemy ciekawą pracę na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość doskonalenia zawodowego – dodaje Mystkowski.

Przypomnijmy – Media Expert jest obecna na naszym rynku od 14 lat. Dostarcza sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa niemal 400 elektromarketów, które są rozlokowane w ponad 320 polskich miastach.

W 2012 rok sieć uruchomiła internetowy kanał sprzedaży. Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Megapanel PBI/Gemius.

Sieć jest wspólnikiem największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej – EURONICS International. Wolumen sprzedaży EURONICS, realizowanej w 30 krajach europejskich wynosi 16 mld EUR. Grupa poprzez 11 tys. lokalizacji, dociera łącznie do 600 mln konsumentów.

W 2016 roku, sieć trzeci raz z rzędu znalazła się w gronie trzech podmiotów nominowanych do prestiżowej nagrody Retailers’ Awards. Najlepszych najemców centrów handlowych w podziale na kilkanaście kategorii wyłania jury podczas uroczystej gali w ramach corocznego Shopping Center Forum.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl