Bliżej budowy parku handlowego w Sulechowie

Firma Saller jest na etapie ostatnich uzgodnień dotyczących projektowanego Parku Handlowego, który powstanie przy ul. Południowej  w Sulechowie.

Przy istniejącym markecie Intermarché powstanie sześć nowych lokali. Projekt, jak zapowiada inwestor, cieszy się dużym zainteresowaniem. Rozmowy dotyczące ostatnich umów najmu są już finalizowane. Inwestor podpisał przedwstępną umowę z Bricomarché i tym samym na sąsiedniej działce powstanie market budowlany.

– Cieszymy się z możliwości zbudowania również w Sulechowie Parku Handlowego dla miasta i jego mieszkańców – mówi Josef Saller, prezes Grupy Saller.

Park handlowy będzie największym obiektem w Sulechowie o łącznej powierzchni najmu ponad 6 tys. mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na drugi kwartał 2016, a otwarcie obiektu na koniec roku 2016.

Przypomnijmy, Grupa Saller w marcu 2016 oddała do użytku Galerię Glogovia w Głogowie. Firma pracuje nad kolejnymi projektami, m.in. rozbudowy swoich obiektów w Żorach, Tarnowskich Górach, Wałbrzychu, Brzegu, Sulechowie i Toruniu. W planach jest także rozbudowa Galerii Ostrovia, która ma nastąpić w 2017 roku oraz kilka nowych mniejszych i większych projektów, jak np. Oława, w której planowana jest budowa parku handlowego o powierzchni ok. 8 tys. mkw.

Grupa Saller jest firmą rodzinną, która buduje swoje portfolio nieruchomości komercyjnych. Grupa Saller sama zarządza swoimi obiektami. Jako firma rodzinna o bardzo płaskiej strukturze zarządzania cechujemy się prostą i szybką realizacją i nieskomplikowanym podejściem do każdego tematu. Długofalowe, pozytywne relacje z lokalną społecznością danej lokalizacji są podstawą do udanych i bezpiecznych inwestycji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.