Przybywa drogerii Natura

Natura, jedna z największych sieci drogerii w Polsce, 8 kwietnia 2016 roku otwiera nową placówkę w Kołobrzegu. Lokal prowadzony będzie w systemie agencyjnym.

To druga placówka w tym mieście, po otwartej w ubiegłym roku drogerii w Galerii Hosso.

Natura stawia na dynamiczny rozwój; nowa placówka będzie kolejną prowadzoną w systemie agencyjnym. W ramach przyjętej strategii sieć zaprasza do współpracy partnerów biznesowych do współpracy na terenie całego kraju.

– Efektywnie rozszerzamy system drogerii agencyjnych dzięki którym chcemy docierać do klientów w całej Polsce – zarówno tych w dużych aglomeracjach miejskich, jak i mniejszych miejscowościach. Widzimy szczególny potencjał w tym modelu współpracy biznesowej. Naszym partnerom oferujemy  szeroki pakiet wsparcia merytorycznego i atrakcyjne warunki umowy. Do końca roku planujemy  otwierać kolejne drogerie w tym systemie – mówi Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu Natura Sp. z o.o.

Sieć drogerii Natura działa na polskim rynku od ponad 18 lat.. Natura oferuje szeroką gamę produktów wiodących marek na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz tych dostępnych w sieci na wyłączność m.in. Kobo Professional, My Secret, Sensique i Seyo.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.