Duże zmiany w rzeszowskiej Galerii Nowy Świat

Spółka  Womak Alfa  przeprowadza proces rekomercjalizacji Galerii Nowy Świat. Galeria stała się miejscem nie tylko zakupów, ale też spędzania wolnego czasu mieszkańców Rzeszowa i okolicy.

W ciągu ostatnich 6 miesięcy Galeria Nowy Świat wzbogaciła się o marki takie jak: Pepco na powierzchni ponad 400 mkw. oraz Szachownica na blisko 500 mkw. Na liście nowych najemców znalazły się także takie marki, jak Diverse, Toys Box Buty Jana.pl czy pizzeria Da Grasso. W galerii systematycznie zostają przedłużane większości umów najmu.

– Rok 2016 rozpoczęliśmy od przedłużenia współpracy na kolejne lata m.in. z Biurem Podróży Itaka oraz Kwiaciarnią Anes. Przedłużenie umowy jest dowodem na owocną współpracę z zarządcą obiektu – mówi dla Retailnet Anna Bielenda, dyrektor galerii.

Duży wpływ na podjęcie przez najemców decyzji o kontynuacji umowy najmu, jak podkreśla zarząd obiektu, miał fakt, że przez okres ostatnich kilku lat galerii udało się zdobyć i utrzymać stałych klientów, którzy systematycznie korzystają z oferty najemców.

– Obecnie jesteśmy w trakcie podpisywania kilku nowych umów, których efektem będzie uzyskanie wskaźnika komercjalizacji na poziomie bliskim 100 proc. – dodaje Bielenda.

Galeria Nowy Świat, działająca od 2009 roku, zrealizowana i prowadzona przez firmę Womak Alfa Sp. z o.o., to centrum, które łączy cechy strefy handlowej ze strefą usług. Na powierzchni 24 tys. mkw. znajduje się 100 lokali handlowych i punktów usługowych. Obiekt może pochwalić się także szeroką ofertą restauracyjną i kawiarnianą oraz strefą rozrywki, którą tworzą Kino 6D oraz klub Kula Bowling & Club. Nowy Świat to również przestrzeń dla nauki i kultury – jest tu Szkoła Języków Obcych Masterschool, Szkoła Muzyczna Yamaha i Młodzieżowy Dom Kultury. W galerii znajduje się także wiele ciekawych miejsc sportowych, m.in. Klub Sportów Walki, Akademia Judo, Szkółka Rolkowa Wodzu i Calypso Fitness.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.