Lidl rozbudowuje sieć sklepów

14 kwietnia 2016 roku ruszył drugi sklep sieci Lidl w Raciborzu.

Nowo otwarty Lidl w Raciborzu zlokalizowany przy ul. Bosackiej ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1,2 tys. mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty. Dla wygody zmotoryzowanych klientów przygotowano ok. 80 miejsc parkingowych.

– Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki – mówi Anna Biskup, reprezentująca sieć Lidl Polska.

W nowym sklepie w Raciborzu klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych firmy Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny Pikok, mięso „Świeża porcja” oraz „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla” w tym produkty z linii Bio.

Przypomnijmy, Lidl poszukuje dogodnie położonych nieruchomości o powierzchni minimalnej 3 tys. mkw., na których istnieje możliwość lokalizacji sklepu. Spółkę interesuje zarówno kupno lub dzierżawa nieruchomości niezabudowanych, jak i zabudowanych w miejscowościach powyżej 8 tys. mieszkańców.

Lidl jest również zainteresowany lokalami położonymi w centrach miast o powierzchni od 400 mkw. w celu zakupu lub najmu. We własnym zakresie dokonuje niezbędnych modernizacji, rozbudów i przebudów.

Sieć sklepów Lidl obecna jest na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie ma już w Polsce ponad  500 sklepów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.