Rośnie sieć sklepów Neonet

Grupa Neonet, jeden z liderów rynku AGD, RTV, IT, powiększa sieć o kolejne dwa salony. 21 kwietnia 2016 roku nastąpi otwarcie sklepów w Łomży i Dęblinie.

Przypomnijmy, że niedawno Neonet otworzył sklep w Bartoszycach, a do końca kwietnia planuje jeszcze dwa inne otwarcia. Aktualnie sieć jest liderem rynku AGD, RTV, IT w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Planując kolejne otwarcia, marka stawia nie tylko na atrakcyjność lokalizacji, ale też na komfort zakupów.

Najmocniejszą stroną nowej inwestycji w Dęblinie jest usytuowanie sklepu w ścisłym centrum miasta: Rynek 40. Jak zapewnia Sebastian Dzierżak, regionalny kierownik sprzedaży klienci będą mieli do dyspozycji 230 metrów kwadratowych zintegrowanej, w pełni otwartej i nowoczesnej ekspozycji.

– Poprzedni sklep był podzielony na dwa piętra. Nowy salon jest nie tylko większy, ale też wygodniejszy. Co jest szczególnie ważne dla mieszkańców Dęblina oraz sąsiednich miast: Ryków, Puław – zapewni obszerny parking z dużą ilością miejsca na odbiór zamówionego towaru – mówi Sebastian Dzierżak.

Nowy salon w Łomży z kolei usytuowany jest w Parku Handlowym przy ulicy Piłsudskiego.

– To obecnie najlepsza lokalizacja dla mieszkańców Łomży i okolicznych miast: Ostrołęki, Zambrowa, Grajewa czy Ostrowi Mazowieckiej. Nie tylko umożliwia wygodny oraz szybki dojazd do głównych dróg wylotowych z miasta, ale też zwiększa komfort samych zakupów. Zalety sklepu to ponad 380 mkw. nowoczesnej i otwartej ekspozycji, duży parking, sąsiedztwo innych sklepów oraz dogodne godziny otwarcia salonu siedem dni w tygodniu – wymienia Przemysław Rutkowski, regionalny kierownik sprzedaży.

Grupa Neonet powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. W 2016 roku Neonet dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.