Empik otworzy salon w Galerii Tomaszów

Kolejna wiodąca na rynku sieć dołączyła do grona siedemdziesięciu pieciu lokali, które znajdą się w Galerii Tomaszów. Już na jesieni br. klienci pierwszego nowoczesnego centrum handlowego w Tomaszowie Mazowieckim będą mogli skorzystać z oferty salonu Empik. Poziom komercjalizacji obiektu sięga już 80%.

 Empik otworzy swój salon w Galerii Tomaszów na powierzchni 264 mkw. prezentując bogatą ofertę m. in multimediów, książek oraz artykułów papierniczych. Sieć dołączyła do grona takich najemców Galerii Tomaszów,  jak m.in. H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, Smyk, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, Rossmann, KFC czy Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche, które zajmie powierzchnię blisko 2,4 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się także czterosalowe kino Helios.

– To już kolejne negocjacje, jakie podjęliśmy w ostatnim czasie z wiodącymi na rynku najemcami, zakończone podpisaniem umowy najmu na jedną z ostatnich dużych powierzchni dostępnych w Galerii Tomaszów. Wierzymy, że sfinalizowane przez nas kontrakty uatrakcyjnią ofertę nie tylko naszego obiektu, ale i samego miasta, w którym do tej pory tak wiele marek zarówno światowych, jak i polskich było niedostępnych. – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe – Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę tak handlowo-usługową, jak i rozrywkową niwelując potrzebę dalszej turystyki zakupowej mieszkańców miasta i regionu – dodaje.

Galeria Tomaszów

Galeria Tomaszów na powierzchni 18 tys. mkw. będzie oferowała około 75 lokali, supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. mkw. oraz wielosalowe kino.  Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej włączając je do utrzymanej w stylistyce industrialnej elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku. Już w maju przekazane zostaną najemcom do rozpoczęcia prac wykończeniowych pierwsze lokale.

Generalnym wykonawcą Galerii Tomaszów jest PORR Polska Construction S.A. Za koordynację techniczną najemców odpowiada Dekra Polska Sp. z o o.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top