Resolution Property zamierza wydać w Polsce 100 mln euro, czyli 400 mln złotych, co dzięki kredytom pozwoli mu pozyskać nieruchomości za 1,2 mld złotych. Fundusz wysoko ocenia możliwości inwestycyjne w Polsce. Shane Scott, dyrektor Restolution...

i-systems ranking

Firma i-systems, partner czerwcowego Omnichannel Retailing Forum, znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500TM EMEA. Obejmuje on firmy z 28 krajów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki mające znaczący wpływ na rozwój współczesnego biznesu.

i-systems jako jedna z 13 polskich firm zakwalifikowała się do tego prestiżowego rankingu, zajmując tym samym 8 miejsce w Polsce.

Innowacyjność na skalę europejską

To drugie wyróżnienie dla i-systems od Deloitte w ostatnim czasie. Pod koniec ubiegłego roku spółka została sklasyfikowana na 39. miejscu rankingu Technology Fast 50 – najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej. W 16. edycji tego rankingu znalazło się 19 spółek z Polski.

W rankingu Deloitte Technology Fast 50 spółka i-systems znalazła się po raz pierwszy. W skali europejskiej jest na miejscu 39, co daje 8. miejsce w Polsce.

Wdrożenia e-commerce dla branży handlowej

Historia firmy i-systems sięga 2004 roku, kiedy to obecny Prezes Zarządu, Paweł Jaczewski, napisał projekt jPortal, który został opublikowany w sieci za darmo. Z racji dużego zainteresowania powstał pomysł na stworzenie oprogramowania e-commerce.

Obecnie firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 65-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak New Balance, 5.10.15., Big Star, Higma Service, Hendi czy Monnari.

Omnichannel Retailing Forum odbędzie się 8 czerwca 2016 roku w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa. Forum stanowi idealne miejsce spotkania osób odpowiedzialnych w sieciach handlowych za rozwój e-commerce i sprzedaży w modelu omnichannel z dostawcami nowoczesnych usług i technologii cyfrowych dla branży retail. W tegorocznej wiosennej edycji Forum weźmie udział około 300 osób. Największą grupę, tak jak zawsze, stanowić będą przedstawiciele zarządów sieci handlowych i usługowych działających na polskim rynku.