SunLOOX w Pasażu Grunwaldzkim

We wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim w ten weekend zostanie otwarty nowy salon sieci SunLOOX. Lokal na powierzchnię blisko 140 mkw.

Galeria optyki SunLOOX oferuje doskonałej jakości szkła korekcyjne, szeroki wybór markowych opraw oraz okularów przeciwsłonecznych. W nowym lokalu klienci Pasażu Grunwaldzkiego będą mogli poddać się badaniom wykonywanym w najnowocześniejszej technologii z użyciem najnowszych parametrów, które pozwalają na kompleksową ocenę jakości widzenia. W ofercie znajdą się okulary znanych światowych marek, jak również krajowych producentów.

Pasaż Grunwaldzki to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku, obecne na rynku od 2007 roku. Zlokalizowane w samym sercu miasta jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego.

W rankingu najlepszych centrów handlowych w Polsce przygotowanym przez redakcję tygodnika „Newsweek” Pasaż Grunwaldzki zajął wysokie 12 miejsce. Obiekt docenili także czytelnicy lokalnego dziennika „Echo Miasta” uznając Pasaż za najciekawsze i najbardziej przyjazne centrum handlowe.

Kompleksową ofertę centrum tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. Szeroki wybór znanych marek, bogaty kalendarz imprez i atrakcji – to sprawia, że Pasaż jest idealnym wyborem na udane zakupy oraz spędzenie wolnego czasu. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, nowoczesny klub sportowy oraz strefa food court z ulubionymi restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl