POLOmarket: 7 sklepów w pół roku

Urośnie polska sieć sklepów POLOmarket. W tym roku spółka oddała do użytku już 7 nowych placówek. W planach są także modernizacje istniejących już sklepów.

Od początku 2016 roku sklepy POLOmarket pojawiły się w Katowicach, Świdnicy, Toszku, Bydgoszczy, Wadowicach, Obornikach Śląskich i Jastrzębiej Górze. Po remoncie otwarto także placówkę w Lesznie.

– W 2016 roku przygotowujemy się do około 30 podobnych otwarć na terenie całej Polski. W najbliższych latach w planach mamy również remont większości placówek. Zmodernizowane zostaną sklepy zbudowane w starym systemie identyfikacji wizualnej, czyli około 70 proc. placówek – mówi Marek Kmita, dyrektor regionalny sprzedaży w POLOmarkecie.

Markat otwiera sklepy o powierzchni od ok. 500 mkw. – 800 mkw.

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Spółka POLOmarket Sp. z o.o. zaczynała działalność w 1997 roku od 27 sklepów. Obecnie POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl