Park handlowy w Żorach czeka rozbudowa

Grupa Saller otrzymała prawomocne pozwolenie na rozbudowę parku handlowego w Żorach, mieszczącego się u zbiegu ulic Jana Pawła II oraz Alei Zjednoczonej Europy.

W obiekcie znajdującym się przy głównej ulicy handlowej miasta powstanie 16 nowych lokali. Nowe marki dołączą do grona obecnych najemców. Park handlowy, jak informuje inwestor, będzie wyróżniał się ciekawą architekturą i starannym wykonaniem.

Przypomnijmy, Grupa Saller jest inwestorem m.in. Galerii Glogovia w Głogowie, a obecnie pracuje nad projektami rozbudowy swoich obiektów także w Tarnowskich Górach, Wałbrzychu, Brzegu, Sulechowie i Toruniu.

Planowana jest również rozbudowa Galerii Ostrovia, która ma nastąpić w 2017 roku.

W planach jest też kilka nowych mniejszych i większych projektów, jak np. Oława, w której planowana jest budowa parku handlowego o powierzchni ok. 8 tys. mkw. Do tego dochodzą jeszcze lokalizacje nabyte przez Grupę Saller na etapie projektu. Łącznie jest to już 39 obiektów, znajdujących się w posiadaniu Grupy Saller.

Grupa Saller jest firmą rodzinną, która buduje swoje portfolio nieruchomości komercyjnych. Grupa Saller sama zarządza swoimi obiektami.

W związku z dalszym intensywnym rozwojem firma nadal poszukuje możliwości nabycia zarówno wybudowanych i wynajętych już obiektów, jak i gruntów i projektów na każdym etapie realizacji. Nie wyklucza  również inwestycji wymagających korekty, zmian lub remontu. Grupa Saller otwarta jest na wszelkiego rodzaju współpracę bez ograniczeń dotyczących powierzchni czy wielkości miasta, w którym dana inwestycja się znajduje.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.