Trzecia drogeria Natura w Bydgoszczy

14 lipca w Bydgoszczy zostanie otwarta trzecia placówka drogerii Natura. Nowy lokal, o całkowitej powierzchni użytkowej liczącej około 123 mkw., będzie mieścił się w Galerii Pomorskiej.

W drogeriach Natura klienci mogą liczyć m.in. na szeroki wybór kosmetyków do makijażu, pielęgnacji i higieny ciała, stylizacji włosów, czy akcesoria. Na szczególną uwagę zasługują marki dostępne w sieci na wyłączność: kosmetyki do makijażu Kobo Professional, My Secret, Sensique, produkty higieniczne Milly, czy preparaty do ciała marki SEYO.

Sieć drogerii Natura działa na polskim rynku od ponad 18 lat. W tym czasie klienci oraz partnerzy biznesowi obdarzyli markę ogromnym zaufaniem i sympatią, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w rankingach branżowych, a także liczne wyróżnienia – w tym już kilkakrotnie przyznany certyfikat Superbrands, czy Laur Konsumenta. Natura oferuje szeroką gamę produktów wiodących marek na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz tych dostępnych w sieci na wyłączność m.in. KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo, Milly, Natura Accessories. Pod adresem www.drogerienatura.pl działa także sklep internetowy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.