Orange dołączył do Galerii Wołomin

Już na jesieni mieszkańcy Wołomina i okolic będą mogli mogli skorzystać z oferty pierwszego centrum handlowego w miescie i regionie. Pełna oferta obiektu obejmie ponad 80 lokali handlowo-usługowych, jak również multipleks Helios oraz fitness Zdrofit. Grono najemców sektora usługowego poszerzyło się właśnie o sieć Orange. Poziom komercjalizacji Galerii Wołomin przekroczył już 90%.

Salon Orange zostanie otwarty na powierzchni blisko 34 mkw. i będzie usytuowany w sąsiedztwie strefy kas operatora spozywczego Galerii Wołomin, jakim jest Carrefour.

– Orange wzbogaca ofertę usługową Galerii Wołomin dołączając do wcześniej podpisanych umów w tym zakresie m.in. z kantorem, pralnią, punktem z akcesoriami telefonicznymi czy punktem usług drobnych. Staramy się zapewnić jak najbardziej zdywersyfikowaną ofertę naszym klientom umożliwiając im zarówno dokonywanie w naszym obiekcie kompleksowych zakupów, jak i korzystanie z szerokiej gamy usług oraz możliwości spędzania wolnego czasu.  – mówi Tomasz Jopkiewicz, Senior Leasing Manager, Acteeum Central Europe

To już ostatnie miesiące przed wielkim otwarciem Galerii Wołomin. Poziom komercjalizacji centrum sięgnął już 90%, a do wynajęcia pozostały ostatnie wolne powierzchnie.

Orange dołączył do grona takich najemców jak m.in. H&M, Reserved, Cropp Town, House, Sinsay, Carry, Smyk, Diverse, Vistula, Wólczanka, Empik, MediaExpert, Martes Sport, CCC, Deichmann, Kruk, Hebe, KFC, Paris Optique czy Kontigo.  W ofercie centrum znajdzie się także czterosalowe kino Helios oraz Zdrofit  klub fitness o powierzchni 1245 mkw. Połączenie oferty handlowo-usługowej z bogata ofertą gastronomiczną oraz rozrywkową zapewni klientom nie tylko możliwosć dokonywania zakupów, ale także spedzania wolnego czasu. Kluczowym najemcą Galerii Wołomin będzie operator spożywczy Carrefour, który zajmie powierzchnię 5,7 tys. mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.