Park Handlowy Shopin

12 lipca 2016 r. na parkiecie rynku NewConnect zadebiutuje spółka Tower Investments SA. Tower Investments będzie 410 spółką notowaną na NewConnect oraz 8 debiutem na tym rynku w 2016 roku.

– Ten rok jest dla nas przełomowy. Emisję akcji przeprowadziliśmy na początku tego roku. Z emisji pozyskaliśmy 10 mln zł. i te środki w całości przeznaczone zostaną na zabezpieczenie nowych projektów – mówi dla redakcji Retailnet Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Tower Investments SA

Przypomnijmy, spółka Tower Investments zajmuje się kompleksową realizacją projektów deweloperskich, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi sieci handlowo-usługowych. Spółka prowadzi działalność w zakresie realizacji obiektów handlowo-usługowych pod marką „Shopin” zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach. Dotychczas zrealizowała 3 parki handlowe Shopin – w Łodzi Nowosolnej, Płocku i Garwolinie.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet nowe obiekty handlowe planowane przez spółkę powstaną w Jaśle (planowany jest obiekt handlowy zintegrowany z dworcem PKS), a także w Pleszewie i Mrągowie.

Tower Investments będzie wystawcą podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum. Wszystkie swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.95