Tower Investments debiutuje na New Connect

12 lipca 2016 r. na parkiecie rynku NewConnect zadebiutuje spółka Tower Investments SA. Tower Investments będzie 410 spółką notowaną na NewConnect oraz 8 debiutem na tym rynku w 2016 roku.

– Ten rok jest dla nas przełomowy. Emisję akcji przeprowadziliśmy na początku tego roku. Z emisji pozyskaliśmy 10 mln zł. i te środki w całości przeznaczone zostaną na zabezpieczenie nowych projektów – mówi dla redakcji Retailnet Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Tower Investments SA

Przypomnijmy, spółka Tower Investments zajmuje się kompleksową realizacją projektów deweloperskich, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi sieci handlowo-usługowych. Spółka prowadzi działalność w zakresie realizacji obiektów handlowo-usługowych pod marką „Shopin” zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach. Dotychczas zrealizowała 3 parki handlowe Shopin – w Łodzi Nowosolnej, Płocku i Garwolinie.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet nowe obiekty handlowe planowane przez spółkę powstaną w Jaśle (planowany jest obiekt handlowy zintegrowany z dworcem PKS), a także w Pleszewie i Mrągowie.

Tower Investments będzie wystawcą podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum. Wszystkie swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 2.95

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl